Категорії
Новини
Ура! Нарешті шанувальники групи BTS дочекалися виходу ляльок-прототипів учасників вже всесвітньо відомої групи. Спочатку планувалося, що ляльки будуть виходити  Детальніше
 • 26 липня 2019 12:13:35
Ще одна дуже цікава історія в Школі Монстрів. Цього разу мультфільм присвячений святу Хеллоуїну. А ось подробиці дивіться самі!  Детальніше
 • 05 грудня 2017 18:12:18
Відгуки
Оксана
Оксана
Гість
5
Делала заказ буквально за два дня до Нового года.  Детальніше
 
 
Мова Русский Украинский

Дикі Скрічери машинки трансформери (Screechers Wild)

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Машинка Скрічер Комото
Скрічер варан Комото - машинка трансформер серії Дикі Скрічери. Подаруйте дитині настільки цікаву іграшку, яка захопить не тільки дитини, але і дорослого. Перші машинки трансформери Дикі Скрічери вийшли в 2018 році, але зараз стали дуже популярними в Україні. Замовити можете в нашому магазині Лял..
1 100 грн
Машинка Скрічер Крокшок
Скрічер Крокшок - машинка трансформер серії Дикі Скрічери. Подаруйте дитині настільки цікаву іграшку, яка захопить не тільки дитини, але і дорослого. Перші машинки трансформери Дикі Скрічери вийшли в 2018 році, але зараз стали дуже популярними в Україні. Замовити можете в нашому магазині Лялечки. Д..
750 грн
Машинка Скрічер Сендсторм Тайд
Новинка 2020 года! Скрічер динозавр Сендсторм - машинка трансформер 2 сезони серії Дикі Скрічери . Подаруйте дитині настільки цікаву іграшку, яка захопить не тільки дитини, але і дорослого. Перші машинки трансформери Дикі Скрічери вийшли в 2018 році, але зараз стали дуже популярними в Україні. Замо..
399 грн
Пускач з жовтою машинкою Дикі скрічери
Подаруйте дитині настільки цікаву іграшку, яка захопить не тільки дитини, але і дорослого. Перші машинки трансформери Дикі Скрічери вийшли в 2018 році, але зараз стали дуже популярними в Україні. Замовити можете в нашому магазині Лялечки. Давайте розглянемо основні характеристики даної іграшки. ..
890 грн
Пускач з синьою машинкою Найтбайт Дикі скрічери
Подаруйте дитині настільки цікаву іграшку, яка захопить не тільки дитини, але і дорослого. Перші машинки трансформери Дикі Скрічери вийшли в 2018 році, але зараз стали дуже популярними в Україні. Замовити можете в нашому магазині Лялечки. Давайте розглянемо основні характеристики даної іграшки. При..
650 грн
Ігровий набір Дикі скрічери Вогняний дракон
Подаруйте дитині настільки цікаву іграшку, яка захопить не тільки дитини, але і дорослого. Перші машинки трансформери Дикі Скрічери вийшли в 2018 році, але зараз стали дуже популярними в Україні. Замовити можете в нашому магазині Лялечки. Давайте розглянемо основні характеристики даної іграшки. ..
2 250 грн
Машинка Скрічер Гроул лінійка 6
Новинка 2020 года! Скрічер дракон Гроул - машинка трансформер 2 сезони серії Дикі Скрічери . Подаруйте дитині настільки цікаву іграшку, яка захопить не тільки дитини, але і дорослого. Перші машинки трансформери Дикі Скрічери вийшли в 2018 році, але зараз стали дуже популярними в Україні. Замовити м..
490 грн
Машинка Скрічер Харвест лінійка 6
Новинка 2020 года! Скрічер носоріг Харвест - машинка трансформер 2 сезони серії Дикі Скрічери . Подаруйте дитині настільки цікаву іграшку, яка захопить не тільки дитини, але і дорослого. Перші машинки трансформери Дикі Скрічери вийшли в 2018 році, але зараз стали дуже популярними в Україні. Замовит..
490 грн
Машинка Скрічер-дрифт Дімеор
Новинка 2020 года! Скрічер павук Дімеор - машинка трансформер 2 сезони серії Дикі Скрічери . Подаруйте дитині настільки цікаву іграшку, яка захопить не тільки дитини, але і дорослого. Перші машинки трансформери Дикі Скрічери вийшли в 2018 році, але зараз стали дуже популярними в Україні. Замовити м..
620 грн
Машинка Скрічер-дрифт Хантер
Новинка 2020 года! Скрічер дракон Хантер - машинка трансформер 2 сезони серії Дикі Скрічери . Подаруйте дитині настільки цікаву іграшку, яка захопить не тільки дитини, але і дорослого. Перші машинки трансформери Дикі Скрічери вийшли в 2018 році, але зараз стали дуже популярними в Україні. Зам..
850 грн
Машинка Скрічер Аш2октан
Скрічер Аш2октан - машинка трансформер серії Дикі Скрічери. Подаруйте дитині настільки цікаву іграшку, яка захопить не тільки дитини, але і дорослого. Перші машинки трансформери Дикі Скрічери вийшли в 2018 році, але зараз стали дуже популярними в Україні. Замовити можете в нашому магазині Лялечки..
999 грн
Машинка Скрічер Гейткріпер богомол
Скрічер Гейткріпер богомол - машинка трансформер серії Дикі Скрічери. Подаруйте дитині настільки цікаву іграшку, яка захопить не тільки дитини, але і дорослого. Перші машинки трансформери Дикі Скрічери вийшли в 2018 році, але зараз стали дуже популярними в Україні. Замовити можете в нашому магазині..
750 грн
На основі 1 відгуків.
Машинка Скрічер Джейхок
Дикі Скрічери машинка трансформер Джейхок (Jayhawk Screechers wild) Якщо простий машинкою дитини вже не можете здивувати, то рекомендуємо придивитися до новинки 2018-го року. Це круте авто-трансформер з серії Дикі Скрічери! З нею зможе позбавитися і дорослий, і дитина. Тепер купити машинку-тр..
350 грн
Машинка Скрічер Дикий бик Ві бон
Скрічер Дикий бик Ві бон - машинка трансформер серії Дикі Скрічери. Подаруйте дитині настільки цікаву іграшку, яка захопить не тільки дитини, але і дорослого. Перші машинки трансформери Дикі Скрічери вийшли в 2018 році, але зараз стали дуже популярними в Україні. Замовити можете в нашому магазині..
0 грн
Машинка Скрічер Дикий ведмідь Смокі
Скрічер Дикий ведмідь Смокі - машинка трансформер серії Дикі Скрічери. Подаруйте дитині настільки цікаву іграшку, яка захопить не тільки дитини, але і дорослого. Перші машинки трансформери Дикі Скрічери вийшли в 2018 році, але зараз стали дуже популярними в Україні. Замовити можете в нашому магазин..
750 грн
Машинка Скрічер кінь пегас Найтвіжн
Скрічер кінь пегас Найтвіжен - машинка трансформер серії Дикі Скрічери. Подаруйте дитині настільки цікаву іграшку, яка захопить не тільки дитини, але і дорослого. Перші машинки трансформери Дикі Скрічери вийшли в 2018 році, але зараз стали дуже популярними в Україні. Замовити можете в нашому магази..
690 грн
Машинка Скрічер Кобра Фенгстер
Скрічер Кобра Фенгстер - машинка трансформер серії Дикі Скрічери. Подаруйте дитині настільки цікаву іграшку, яка захопить не тільки дитини, але і дорослого. Перші машинки трансформери Дикі Скрічери вийшли в 2018 році, але зараз стали дуже популярними в Україні. Замовити можете в нашому магазині Лял..
0 грн
Машинка Скрічер Манкіренч
Скрічер Манкіренч - машинка трансформер серії Дикі Скрічери. Подаруйте дитині настільки цікаву іграшку, яка захопить не тільки дитини, але і дорослого. Перші машинки трансформери Дикі Скрічери вийшли в 2018 році, але зараз стали дуже популярними в Україні. Замовити можете в нашому магазині Лялечк..
1 100 грн
Машинка Скрічер Найтбайт
Дикі Скрічери машинка трансформер Найтбайт (Nightbite Screechers wild) Крута іграшка для сучасних хлопчиків - це авто, яке може трансформуватися в тварину або птаха. Здивується не тільки дитина, але і його батьки. Така незвичайна іграшка в продажу з 2018-го року і швидко завоювала увагу підростаючо..
360 грн
Машинка Скрічер Найтвівер
Скрічер Найтвівер - машинка трансформер серії Дикі Скрічери. Подаруйте дитині настільки цікаву іграшку, яка захопить не тільки дитини, але і дорослого. Перші машинки трансформери Дикі Скрічери вийшли в 2018 році, але зараз стали дуже популярними в Україні. Замовити можете в нашому магазині Лялечки...
390 грн
 Дикі Скрічери машинки трансформери (Screechers Wild)

Машинки-трансформери Дикі Скрічери (Screechers Wild)

Машинки Скрічери - це серія приголомшливих іграшок, від яких будуть в захваті дорослі і діти. Йдеться про крутих автомобілях, схильних до трансформації в тварину, птицю або рептилію, динозавра. Кожен Скрічер матиме свій дизайн, історію і характер. Купити іграшку серії Дикі Скрічери тепер можна в інтернет-магазині Лялечки.

Що за такі машинки-трансформери Дикі Скрічери

Особливість машинки Screechers Wild - здатність перетворюватися в крутого персонажа. Кожна гра буде ще цікавіше і цікавіше. Машинка Screechers Wild відрізняється точною зборкою, ідеальною підгонкою деталей, які міцно з'єднані один з одним. Кожна іграшка має свій унікальний дизайн, забарвлення і перетворюється в певний тварина / птицю, тому легко вибрати оптимальну для дитини.

Корпус машинки Дикого скрічера створюється з міцного напівпрозорого пластика. Колесо-диск легко вставляється в її бампер (він на магніті), міцно там фіксується завдяки гумовій кромці. Кожне авто з серії Дикі Скрічери виконано в спортивному стилі. Зберіть цілу колекцію неймовірних машинок і влаштуйте захоплюючі гонки або змагання між Дикими скрічерамі.

Причини купити машинку-трансформер Screechers Wild

Машинки-трансформери Дикі Скрічери - це суперкруті спортивні тачки, які при зіткненні з диском роблять перекид в повітрі на 360 градусів трансформуючись і опускаються на землю у вигляді хижого звіра, птиці, рептилії.

 • машинка Скрічер створена з веріфіцированного пластика;
 • в комплектацію входять диски для трансформації;
 • рекомендований вік дитини: від 6 років;
 • переваги: точність складання і надійність кріплення деталей;
 • 100% оригінал.

Щоб з машинки-трансформера Дикого Скрічера зробити знову авто, треба закріпити спеціальну пружинку на дні, витягнувши диск. Придбати Screechers Wild завжди можете на нашому сайті іграшок Лялечки. Зберіть всю колекцію машинок-трансформерів Дикі Скрічери, якість гарантована!

Поделиться с друзьями
 • Книжная вечеринка
 • Фантастический фитнес
 • Коффин Бин
 • Стрельба из лука
 • Зачарованный пикник
 • Бу Йорк
 • Базовая Серия
 • Чайная Вечеринка
 • Эпическая зима
 • Чумовая Экскурсия
 • День Фото
 • Страх, Камера! Мотор!
 • Эвер Афтер Хай
 • Ночная Прогулка
 • Через лес
 • Бал Коронации
 • Наборы кукол Евер Афтер Хай
 • Крепатерия
 • Она Живая
 • День Наследия
 • Цирковое представление
 • Монстры отдыхают
 • Скариж - Город Страхов
 • Арт Класс
 • Зеркальный пляж
 • Сладкие Крики
 • Мрачное Цветение
 • Большой Скарьерный Риф
 • Хантед
 • Пляжная
 • Фреки Фьюжн
 • Кораблекрушение
 • 13 Желаний
 • Именинный бал
 • Покрытые сахаром
 • Скриместер
 • Клуб могущественных принцесс
 • Наэлектризованные
 • Игры Драконов
kukolky.com.ua магазин оригінальних ляльок з Америки / Європи © 2021