Категорії
Новини
Ура! Нарешті шанувальники групи BTS дочекалися виходу ляльок-прототипів учасників вже всесвітньо відомої групи. Спочатку планувалося, що ляльки будуть виходити  Детальніше
 • 26 липня 2019 12:13:35
Ще одна дуже цікава історія в Школі Монстрів. Цього разу мультфільм присвячений святу Хеллоуїну. А ось подробиці дивіться самі!  Детальніше
 • 05 грудня 2017 18:12:18
Відгуки
Оксана
Оксана
Гість
5
Делала заказ буквально за два дня до Нового года.  Детальніше
 
 
Мова Русский Украинский

Ляльки Монстр Хай серії Фрики Фьюжн

Вид: Списком / Таблицею
Показати:
Сортування:
Авеа Троттер серія Фрики Фьюжн
Лялька-гібрид Монстр Хай Авеа Троттер серії Монстріческіе мутації - це відмінний подарунок! Це одна з тих ляльок, яка повинна бути в колекції іграшок як дитину, так і колекціонера ляльок. В Україні купити Авеа Троттер Монстр Хай рекомендуємо в нашому інтернет-магазині. Давайте розглянемо красуню ..
2 600 грн
На основі 9 відгуків.
Боніта Фемур серія Фрики Фьюжн
Чарівна лялька Боніта Фемур - бажаний подарунок для дитини. Дуже красива лялечка, яка може самостійно стояти спираючись на крильця. В Україні ляльку Freaky Fusion Bonita Femur купити можна в нашому інтернет-магазині. Рекомендуємо до покупки! Лялька Монстр Хай Боніта Фемур і її роль в серії Мо..
2 500 грн
На основі 8 відгуків.
Гулия Йелпс серія Фрики Фьюжн
Лялька Монстр Хай Гулия Йелпс в серії Фрики Фьюжн - відмінний подарунок. Тут вона в незвичному образі і придбати її просто необхідно. В Україні купити Ghoulia Yelps серії Freaky Fusion в нашому інтернет-магазині не складе труднощів, але давайте познайомимося з лялечкою ближче. Тільки уявіть, ..
1 999 грн
На основі 1 відгуків.
Дракубекка серія Фрики Фьюжн
Шикарна лялька Монстр Хай Дракубекка Фрики Фьюжн - це відмінний подарунок. В Україні купити Дракубекку серії Монстріческіе мутації можна в нашому інтернет-магазині. Давайте ж розглянемо образ ляльки і характеристики. Дана серія не пов'язана з тим, що деяким учням школи Монстрів набрид звичний їх об..
1 600 грн
На основі 2 відгуків.
Катакомби Школа Монстрів Монстр Хай
Ігровий набір Катакомби Школа Монстр Хай - відмінний подарунок дитині, у якого є лялечки Монстр Хай. Дитина буде в захваті! В Україні набір школу Monster High Freaky Fusion Catacombs Playset купити можна в нашому інтернет-магазині. Розглянемо детальніше! Роль школи Катакомби в серії Чумовое злиття ..
2 650 грн
На основі 5 відгуків.
Клеола серія Фрики Фьюжн
Чарівна лялька Монстр Хай клеола серії Фрики Фьюжн в шикарній коробці - відмінний подарунок! В Україні купити Cleolei Freaky Fusion можна в нашому інтернет-магазині. Що ж це за така лялечка? Хочете дізнатися, що може статися в результаті змішування Клео і Тораль? Зустрічайте красиву жертву монстріч..
1 740 грн
На основі 4 відгуків.
Клонер серія Фрики Фьюжн
Лялька Монстр Хай Клонер серії Фрики Фьюжн - відмінна покупка! Ім'я ляльки Clawvenus на російський переводять по-різному і можна зустріти як Клонер, Кловенус або Кловенера. В Україні ляльку Monster High Freaky Fusion Clawvenus купити можна в нашому інтернет-магазині. Давайте розглянемо лялечку. Кло..
800 грн
На основі 2 відгуків.
Лагунафаер серія Фрики Фьюжн
Яскрава лялька Монстр Хай Лагунафаер Фрики Фьюжн станемо стильним подарунком і порадує дитини! В Україні купити ляльку Lagoonafire серії Freaky Fusion рекомендуємо в нашому інтернет-магазині. Дитина буде щасливий. Божевільний вчений залишив в катакомбах свою занедбану лабораторію і учні школи..
1 999 грн
Нейтан Рот серія Фрики Фьюжн
Лялька-хлопчик Монстр Хай Нейтан Рот серія Фрики Фьюжн - відмінний вибір. Хлопчики завжди улюблені шанувальниками школи Монстрів і їх зовсім мало. В Україні ляльку Monster High Freaky Fusion Neighthan Rot купити можна в нашому інтернет-магазині. Давайте розглянемо Нейтана детальніше. Нейтан Р..
1 750 грн
Оперета серія Фрики Фьюжн
Лялька Монстр Хай Оперета в серії Фрики Фьюжн в незвичайному і не звичному образі. Чудова покупка! В Україні ляльку Freaky Fusion Operetta купити можна в нашому інтернет-магазині. Давайте вивчимо образ лялечки. Оперета - дівчина, яка є найбільш загадковою і стильною в школі Монстрів. У серії ..
999 грн
Сирена Он Бу серія Фрики Фьюжн
Чарівна лялька Монстр Хай Сирена Он Бу серії Фрики Фьюжн - дуже красива і відмінна покупка. Лялька детально опрацьована і відмінний подарунок дитині і коллкціонеру ляльок. В Україні ляльку Monster High Freaky Fusion Sirena von Boo купити рекомендуємо в нашому інтернет-магазині, але давайте спочат..
2 300 грн
На основі 2 відгуків.
Ськара Скрімс серія Фрики Фьюжн
Незвичайна лялька Monster High Scarah Screams серії Freaky Fusion - відмінний вибір. Тут Ськара в образі Тораль виглядає прекрасно! В Україні ляльку Монстр Хай Ськара Скрімс серії Фрики Фьюжн купити можна в нашому Інтернет-магазині. Дану серію ще можна зустріти під назвою Чумовое злиття монстрів, М..
1 149 грн
На основі 1 відгуків.
Френкі Штейн серія Фрики Фьюжн
Граціозна лялька Монстр Хай Френкі Штейн серії Фрики Фьюжн - прекрасний вибір. В Україні ляльку Monster High Freaky Fusion Frankie Stein купити можна в нашому інтернет-магазині. У даній серії Френкі дуже незвичайна і давайте її розглянемо! Роль Френкі Штейн в серії Фрики Фьюжн Френкі Штей..
1 999 грн
На основі 3 відгуків.
Кімната підзарядки Френкі Штейн серія Фрики Фьюжн
Шикарний ігровий набір Френкі Штейн і Станція кімнати підзарядки Фрики Фьюжн - відмінна покупка, яка буде цікава навіть дорослому. В Україні купити набір Recharge Chamber Frankie Stein Doll and Playset рекомендуємо в нашому інтернет-магазині. Познайомимося ж з цим набором. Справжні цінителі м..
0 грн
На основі 2 відгуків.
Ляльки Монстр Хай серії Фрики Фьюжн

Улюблена серія Freaky Fusion Monster High - це відмінний подарунок! Каждай лялечка цієї серії унікальна і незвичайна. В Україні купити Монстріческіе мутації Монстр Хай рекомендуємо в нашому інтернет-магазині. І звичайно ж давайте розглянемо всю серію Фрики Фьюжн докладніше.

Зустрічайте! Одну з найцікавіших колекцій 2014 року від компанії MATTEL - Монстр Хай Монстріческіе мутації - ляльки просто шикарні!

Про що серія Монстріческіе Мутації

Ой, як цю серію ляльок тільки не переводять на російську мову і Фрики Фьюжн, і Чумовое злиття, і Злиття монстрів, а в українській мові часто можна зустріти як Монстр Хай химерного Суміш. Це дуже цікава і оригінальна в своєму роді колекція, яка полюбилася не тільки дітям, а й дорослим. Відразу після виходу цієї колекції в продаж ми отримували досить багато замовлень і багато покупців потім дзвонили до нас і ділилися своїми враженнями і не раз чули фразу: «Це лялечка в реальності виявилася кращою, ніж на фото». Ми ж в свою чергу про кожну коротко розповімо нижче. Так що ж це за така колекція Monster High Freaky Fusion? монстріческіе мутації купити України

За сюжетом мультфільму Френкі Штейн потрапляє в біду, і друзі зі Школи Монстрів поспішають їй допомогти. Ну а хто ще може допомогти Френкі Штейн як ні її краща подруга Дракулаури !? Що трапилося?

Френкі Штейн, одна з учнів «Школи Монстрів» дуже любить проводити експерименти і створила справжню машину часу. За допомогою цієї машини часу, учні зі Школи Монстрів потрапляють в минуле, в ті далекі часи, коли Школа Монстрів тільки відкрилася. Але, все виявилося не так просто і щось пішло не так. У тимчасовій машині щось зламалося, і всі учні школи Монстр Хай перемішалися, при чому перемішалися або злилися між собою дивним чином - вийшло з двох Монстрів - один! Звідси і пішла назва ляльки Монстр Хай "Злиття Монстрів" (Чумовое Злиття, химерні Суміш), але найчастіше зустрічається ця колекція під назвою «Монстріческіе мутації».

Ляльки Monster High серії Freaky Fusion

У колекції Школа Монстрів Монстріческіе мутації нас чекають абсолютно нові персонажі Монстр хай, це неповторна і зачаровує своїм чарівним зовнішнім виглядом, дочка Кентавра і Гарпії - Авеа Троттер, дочка метелика - Боніта Фемур, Клеоляй, Лагунафаер, Нейтан Рот, Сирена Он Бу.

Серія Злиття Монстрів є з'єднанням двох ляльок-монстряшек (freaky dolls) в одну. Подібних іграшок Ви ніде не зустрінете. Таке важко собі уявити, поки не побачите їх вживу. Кожна лялька об'єднує в собі риси відразу двох монстряшек. Та й сама назва говорить нам багато про походження ляльок Monster High dolls Freaky Fusion. Наприклад, дівчинка Лагунафаер поєднує в собі двох персонажів - Лагуну Блю і Дженніфер Лонг. А всіма улюблена вампирша Дракулаури, через поломку машини часу змішалася з винахідливою Робекко Стим! В результаті утворивши абсолютно новий персонаж в Школі Монстрів - Дракубеку. Клодін Вульф, тепер змішана з Венерою і вийшла Кловенера або Кловенус. Загалом, про ляльок з такими образами можна було тільки мріяти. Монстріческіе мутації монстрів купити Фрики Фьюжн ляльки

Ляльки Монстр Хай Монстріческіе мутації індивідуальні, відрізняються оригінальним макіяжем і нарядом. Кожну ляльку Ви можете самостійно переодягти, змінити зачіску або прикрасити біжутерією. Всі ляльки серії Чумовое злиття шарнірні, через що можуть застосовувати різні пози і немов оживати під час гри.

Ляльки Монстр Хай Фрики Фьюжн увійшли:

 • Авеа Троттер - дуже незвичайна лялька-кентавр. Вона походить з родини кентавра і упиря. Підставка ляльці не потрібна, так як Авеа самостійно стоїть на своїх чотирьох копитах.
 • Боніта Фемур - володіє чарівною зовнішністю ляльки Метелики Монстр Хай. У неї є великі рожево-чорні крила з візерунками, довге волосся і виразний макіяж. Дуже яскравий персонаж і ми його рекомендуємо до покупки!
 • Гулия Йлепс - має риси дівчинки-зомбі і має вампірські атрибути в ніжно-блакитному образі. На голові у неї аксесуар у вигляді крил до справжнього кажана, а з аксесуарів забавний парасолька.
 • Дракубека - об'єднує в собі стиль Дракулаури і Робекко. Її тіло прикрашене заклепками, що властиво Робекко. Від Дракулаури дівчинці перейшли крила кажана і вампірські ікла. Стиль одягу також включає в себе переваги обох дівчаток-монстряшек. фріки фьюжн купити України
 • Клеола - дуже цікава і мила дівчинка. Вона поєднує в собі риси принцеси Єгипту Клео де Ніл і її суперниці толара Страмп. Яскравий макіяж, стильна східна зачіска і незвичайні вушка роблять цю ляльку особливою.
 • Кловенус - монстряшка, яка з'явилася на світ завдяки змішуванню двох дівчаток Клодін Вульф і захисниці природи Венери МакФлайтрап. Лялька відрізняється гарною зачіскою і шовковими волоссям. Вона одягнена за останнім писком моди. Найбільше дівчинку дратує рослини, які ростуть на її тілі, а також вона не може терпіти свою незвичайну здатність - можливість твори пилку.
 • Лагунафаер - справжня модниця з яскравими волоссям жовто-зеленого кольору. На тілі у дівчини є такі лусочки, як і у Дженніфер Лонг. А на ніжках можна побачити плавники, такі як у Лагуни. В руках у монстряшкі сумочка у вигляді рожевої медузи.
 • Каста Фірс - дочка Цирцеи. Вона володіє унікальним музичним талантом і вміє чаклувати. Обожнює фіолетовий і чорний колір, а також різні блискітки на одязі та аксесуарах.
 • Нейтан Рот - хлопець Монстр Хай. Він має риси зомбі і єдинорога. Шкіра у нього бліда, як у зомбі. Барвистості образу Нейтона надає яскраві волосся у вигляді гриви, а також його стильний наряд.
 • Оперета - як завжди в притаманному їй образі рок-зірки. Яскраво червоні волосся мають кілька чорних пасом. В цілому вона зберегла свій зовнішній вигляд, але у неї є риси і від Френкі. Це шви і болти на тілі, а також узор на плаття.
 • Сирена Он Бу - чарівна дівчинка-русалка з рисами примари. На пальцях у неї є перетинки, а колір шкіри відразу нагадує Спектру.
 • Френкі Штейн - це все та ж яскрава і дуже мила монстряшка. Але тепер дівчинка виглядає трохи по-іншому. У неї є знімні ікла, цікаві вушка і вельми незвичайний наряд.

Купити ляльку Монстр Хай Монстріческіе мутації можна прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Вся серія ляльок є в наявності. Не впевнені у виборі? Зателефонуйте нам і ми допоможемо з вибором. Лялечка серії Freaky Fusion Monster High стане відмінним подарунком! Ляльки даної серії можуть оригінально прикрасити інтер'єр в будь-якому будинку!

Приємного вибору!

Поделиться с друзьями
 • Книжная вечеринка
 • Фантастический фитнес
 • Коффин Бин
 • Стрельба из лука
 • Зачарованный пикник
 • Бу Йорк
 • Базовая Серия
 • Чайная Вечеринка
 • Эпическая зима
 • Чумовая Экскурсия
 • День Фото
 • Страх, Камера! Мотор!
 • Эвер Афтер Хай
 • Ночная Прогулка
 • Через лес
 • Бал Коронации
 • Наборы кукол Евер Афтер Хай
 • Крепатерия
 • Она Живая
 • День Наследия
 • Цирковое представление
 • Монстры отдыхают
 • Скариж - Город Страхов
 • Арт Класс
 • Зеркальный пляж
 • Сладкие Крики
 • Мрачное Цветение
 • Большой Скарьерный Риф
 • Хантед
 • Пляжная
 • Фреки Фьюжн
 • Кораблекрушение
 • 13 Желаний
 • Именинный бал
 • Покрытые сахаром
 • Скриместер
 • Клуб могущественных принцесс
 • Наэлектризованные
 • Игры Драконов
kukolky.com.ua магазин оригінальних ляльок з Америки / Європи © 2021